Laos - Barma, Mekong a Laos

Barma, Mekong a Laos, Laos, 14.8.2018, Snídaně

Barma, Mekong a Laos

Barma, Mekong a Laos
Termín:
14.8. – 25.8.2018
Změnit termín
Délka:12 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:125149885
63 570 Kč (-0 %)
Méně známé země jihovýchodní Asie ve verzi dostupné pro každého. Jednoduché ubytování, příjemná cena a vynikající program potěší každého cestovatele, který dává přednost poznání před luxusem. Novinka z dílny SEN a ideální cesta na krátkou, exotickou dovolenou. Zažijte maximum poznání za minimální cenu.
Program
 • 1.den - Odlet a příjemný let do Asie.
 • 2.den - Přistáváme v Barmě, v zemi, kam jsme začali jezdit jako jedni z prvních. RANGÚN: ubytování v kvalitním hotelu v centru města, uvítací večírek a první barmské chutě a vůně. Jsme v docela jiném světě a již dnes při západu slunce uvidíme Švedagonskou pagodu.
 • 3.den - Prohlídka někdejšího hlavního města Barmy, Rangún. Koloniální svět, pagoda Sule v centru města, přístav Botataung, obrovský ležící Buddha (o 9 metrů delší než ten v Bangkoku). Nádherná Švedagonská pagoda má prý na sobě více zlata, než je ve všech britských bankách a toto tvrdí samotní Britové. Pagoda Botataung se rovněž nijak nenechá zahanbit a každodenní rytmus života v Rangúnu budeme nasávat na Nanthida jetty. Večer odjezd a noční transfer do Baganu klimatizovaným autobusem.
 • 4.den - BAGAN patří k tomu nejlepšímu, co se dá na naší planetě vidět. 2200 chrámů, velkých jako pařížský Notre Dame, roztroušených na ploše přes 100 km2. Uvidíme ty nejkrásnější zrekonstruované, ale i ty, z nichž ještě dýchá neodhalené tajemství. Díky pronajatému mikrobusu uvidíme více! Švedagonská pagoda, která je prototypem té v Rangúnu, chrám Gubyaukkyi a výjevy z jataky. Gigantický Buddha v chrámu Manuha, Brahma v chrámu Nanpaya a při západu slunce budeme u pagody Ananda, postavené králem Kyanzitthem.
 • 5.den - Možnost ranního letu balónem (závisí na počasí), později si prohlédneme panorama starého Baganu a ocitneme se před nejvyšším chrámem Dhammayangyi, postaveného králem Narathu, jako pokání za jeho hříchy. Fresky ve fotogenickém chrámu Sulamuni. Zážitky budeme hledat i v místních vesnicích, kde žijí potomci starého Baganu.
 • 6.den - Pokračujeme dále. Směřujeme k jezeru Inle. Klidná cesta magickým venkovem nás dovede až k jednomu z vrcholů naší cesty. Jezero Inle.
 • 7.den - JEZERO INLE: přírodní skvost a neuvěřitelná exotika. Jezero, kde se vesluje nohama. Jeden z vrcholů naší cesty. V klášteře skákající kočky si popovídáme o kouzlu barmského buddhismu, zastavíme se ve fabrice na barmské doutníky, látky a ostré nože přímo na vodě. Na motorových člunech zbrázdíme jezero vysoko v horách. Možná vám připomene Titicaca, ale v Bolívii nežijí dlouhokrké ženy.
 • 8.den - Transfer na letiště a odlet do Tachileiku, přesun na hranice s Thajskem a transfer do hotelu. Jsme na břehu řeky Mekong na úplném severu Thajska/Laosu. Podvečerní hotpot, který je zde známý spíše jako barbecue a večerní pivko u Mekongu, které každému přijde vhod.
 • 9.den - Nasedneme na typickou místní loď brázdící teplé vody Mekongu. Dobrodružství, jak se patří. Překrásný a nejzachovalejší prales v jihovýchodní Asii. Možná uvidíme divoce žijící slony a určitě krásné vesničky a nepopsatelný západ slunce nad Mekongem. Jeskyně Pak Ou a večer přijíždíme do Luang Prabangu. To nejlepší, co Laos nabízí.
 • 10.den - LUANG PRABANG: historické chrámy zařazené mezi světové dědictví UNESCO, modlitby mnichů v historickém jazyce Pali. Vyjdeme si na nejvyšší kopec v Luang Prabang, kde budeme mít celé město jako na dlani. Přitom ochutnáme místní kuchyni. Toto místo si odnesete v srdci. Dále si užíváme atmosféru tohoto malebného města, ovlivněného francouzskou koloniální architekturou. Procházky, objevování zážitků, třeba i na kole. Atmosféra nočního trhu je krásná. Chrám Wat Visoun, královský palác a národní muzeum. Vstaňte brzy ráno a přidejte se k šafránově oděným mnichům, kteří vybírají malé oběti od věřících. Nádherný zážitek.
 • 11.den - Poslední pohled na majestátní Mekong a odlet domů.
 • 12.den - Přílet domů.
  Cena zahrnuje
  • mezinárodní letenku Rangún - Luang Prabang, letištní poplatky, přelet do Tachileku, SEN průvodce, 9 x ubytování v 2 hotelech se snídaní, všechny transfery dle programu, z toho 2 x pravidelná linka, plavbu po Mekongu, prohlídky a výlety dle popisu, pojištění proti insolventnosti
   Cena nezahrnuje
   • stravu kromě uvedené, víza, vstupné do památek a atrakcí
    Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář S.E.N.,s.r.o., IČ 48534293.

    Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

    Skladba osob
    Kalkulace
    Pokoj
    Příplatky, slevy, další ceny
    Celková cena: 0
    Kontaktní údaje objednavatele
    Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
    Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
     
    Poznámka:
    Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

    Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

    Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

    Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

    GPS souřadnice nejsou dostupné.

    Žádné recenze pro tento hotel.

    CK