Hotel Perandor - Dotované pobyty 50+

Senioři 55+, Albánie
Rozšířené hledání
Hotel Perandor - Dotované pobyty 50+ - Albánie - Drač

Hotel Perandor - Dotované pobyty 50+ starstarstar

Hotel Perandor - Dotované pobyty 50+
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
All inclusive
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, sušák. Pokoje s orientací na mořskou stranu - Sea Side (za příplatek).
Poloha
hotel leží přímo na pláži v oblasti Plepa, která spojuje samotné Durrës s hotelovou zátokou Golem, cca 30 km od letiště v Tiraně. V okolí naleznete promenádu s obchůdky, restauracemi, kavárnami a bary.
Vybavenost
recepce, výtah, restaurace, WiFi (zdarma), plážový bar (za poplatek), bar u bazénu v rámci All Inclusive, bazén s lehátky a oddělenou zónou pro děti.
Stravování
ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, místní nealkoholické a alkoholické nápoje.
Pláž
písečná pláž přímo před hotelem, plážový servis (zdarma).
Náš názor
ideální kompromis mezi ruchem velkoměsta a hotelovou zátokou s klidnější atmosferou. Doporučujeme.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x all inclusive, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatek za neobsazené lůžko +4 990 Kč/týden, příplatek za pokoj s orientací na mořskou stranu +1 490 Kč/osoba/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.
Sport a zábava
vodní aktivity (např. vodní skútr, padák) na pláži, v okolí velké množství obchodů, kaváren, restaurací, barů – možnost nákupů za velmi nízké ceny.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.