Karpathos - Malování a kreslení v Řecku - OBSAZENO

Malování a kreslení v Řecku - OBSAZENO, Řecko, Řecko ostrovy, Karpathos, 15.6.2018, Snídaně

Malování a kreslení v Řecku - OBSAZENO starstarstar

Malování a kreslení v Řecku - OBSAZENO
Termín:
15.6. – 22.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:12-36
12 900 Kč (-0 %)

Odjezd z: Prahy
Návrat do: Prahy

Výtvarný program je připraven pro začátečníky, probíhat budou tři typy programu. Vybrat si můžete z typu A,B,C. Program je naplánován tak, aby vám vždy zbyl čas na procházky, odpočinek a samozřejmě koupání.

Místo pobytu: Druhý největší ostrov Dodekanského souostroví, hned po Rhodosu můžeme doporučit všem, kteří preferují klidnou dovolenou. Díky své hornaté až divoké přírodě a křišťálově čistému moři uspokojí nejen milovníky pláží,  ale i ty, kteří by rádi během své dovolené vyrazili  za objevováním pravého řeckého koloritu. Mnoho vesnic si dochovalo osobitý ráz, a celý ostrov je i díky tomu považován za místo pro klidnou dovolenou, spojenou s pěší turistikou nebo možností projet ho autem a poznat tak jeho romantickou tvář. Počasí na ostrově je k návštěvníkům přívětivé, během léta spadne na ostrově minimum dešťových srážek. Místní vegetaci tvoří borové lesy, cypřišové a olivové háje a stráně plné vonných bylinek a koření.

Vesnička Amoopi na jihovýchodním pobřeží ostrova, necelých 10 km od hlavního města Pigadia, je  skvělé místo pro  odpočinek na krásné pláži s tyrkysovou mořskou vodou, obklopené do široka se rozpínajícími skalisky. Tato scenérie vás doslova pohltí.

HOTEL ARGO***
Tento příjemný hotel je situován na kouzelném místě a pyšní se překrásným výhledem na moře. Nachází se v letovisku Amoopi proslulým svými plážemi s průzračným mořem. V dostupnosti od hotelu jsou taverny a menší obchůdky. Vzdálenost od letiště je cca 13 km.

VYBAVENÍ HOTELU
Recepce se vstupní halou, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace s venkovní terasou s překrásným výhledem na moře, kde se podávají snídaně. Wifi v prostoru recepce ZDARMA. Krásná zahrada s mnoha květinami, keři a stromy typickými pro tuto oblast. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města. Trezor na recepci za poplatek 10 EURO/týden. Zastávka autobusu je cca 150 m od hotelu.

UBYTOVÁNÍ
Hotel se skládá ze tří budov, jejichž celková kapacita čítá 50 pokojů - pokoje jsou dvoulůžkové u některých lze umožnit kombinaci s jednou přistýlkou. Všechny pokoje jsou útulně zařízeny, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, rádiem, ledničkou, balkónem nebo terasou. Klimatizace je za poplatek

STRAVOVÁNÍ
V hotelové restauraci je podávána jednoduchá kontinentální snídaně. K večeři se podává 3 chodové menu (polévka nebo předkrm, hlavní jídlo a dezert). Pokud se rozhodnete pouze pro pobyt se snídaněmi, najdete v okolí dostatek příjemných taverniček. Delegátka Vám ráda doporučí.

PLÁŽ
Písečně-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je cca 50m od hotelu. Křišťálově průhledná mořská voda je vhodná i ke šnorchlování. Další písečné pláže jsou vzdálené cca 200m. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Jaký je výtvarný program?

Typ A Reálná kresba - lektorka Mirka Indráčková
Během pobytového kurzu se dozvíte, v čem je tajemství přenášení trojrozměrných věcí na papír. Zjistíte, co všechno v kreslení znamená pojem perspektiva, stíny, úhel pohledu...
Zkrátka dostanete příležitost přestat závidět všem těm umělcům, kteří v létě posedávají a během pár minut na papír "usadí" třeba celé pobřeží:-) Vy budete po reálné kresbě umět totéž! Navíc nám čas dovolí použít i  akvarelovou barvu a svou kresbu zkusit vykolorovat.

   
                                                                                   

 

Typ B Akvarel - lektorka Jana Matrasová
Akvarel vás okouzlí svou jemností, zasněností a speciálními efekty, které voda umožňuje. Na kurzu vás čeká úvod do teorie práce s akvarelovými barvami, techniky lavírování, vymývání, mokré do suchého podkladu..Akvarel je technika o které se někdy říká, že je dílo okamžiku, že se k akvarelu musíme promalovat, nedá se opravovat tak jako třeba olej.
Někdo ale považuje Akvarel naopak za jednodušší než ostatní výtvarná média. Nezbývá, než si to vyzkoušet na vlastní kůži nebo lépe řečeno na vlastní papír.Dozvíte se o této technice mnoho užitečného, od barev, přes papíry, jaké štětce se používají na tuto techniku, až po samotnou práci a způsoby malby s akvarelovými barvami.Více o kurzu a foto zde

                                                         

 

Typ C Zentangle - lektorka Jarka Pavlová
Jednoduché a efektní kreslení se jmenuje ZENTANGLE, a i když to vypadá jako „čmárání bez nějakého ladu a skladu“, je to úžasná relaxační technika. Jednoduchá a geniální, která vede k vytvoření krásných a poutavých děl a navíc k relaxačnímu odpočinku.

Nikdy jste nedrželi v ruce žádnou výtvarnou pomůcku?
Přesto pro Vás nebude tato technika problém! Kreslení opakujících se tvarů, vzorů a linií zvládne úplně každý.

Vy její pomocí dokážete vytvořit poutavé a uchvacující obrázky, pomocí cílených tvarů, které si rychle osvojíte. Vlastní nápady a kreativita se dostaví vzápětí a vy začnete vymýšlet svoje vlastní vzory.

Za poslední roky se technika ZENTANGLE stala fenoménem po celém světě a inspirací mnoha výtvarníků. Stále se vyvíjí, denně vznikají nové vzory a mnohé napadnou i Vás, po absolvování našeho kurzu.

Kurz je určen pro začátečníky, ale přiznejme si, kdo z nás si nikdy nemaloval různé tvary nebo ornamenty na okraj papíru, takže o začátečnících vlastně nemůže být ani řeč.
Jakmile zvládneme základní techniku, bude nás čekat barevná malba. Poté použijeme speciální linery na samotnou kresbu. Nebo si vytvoříte Zentangle námět a ten pak budeme kolorovat v několika vrstvách až do plnosti barev a tvarů.Tak jako vidíte na obrázku.

                

 

Cena výtvarného programu: 2 500 Kč, platí pro každý typ zvlášť.

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme. https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

                                                     

 7 nocí ubytování  v hotelu, 7 x vybranou stravu, leteckou dopravu se společností Travel servis, letištní taxy  a palivový příplatek, autobusový transfer z letiště na ostrově do hotelu a zpět, služby zástupce CK na ostrově, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
Komplexní cestovní pojištění ani pojištění případných stornopoplatků,  občerstvení na palubě letadla a kurzovné.

Cestovní pojištění včetně pojištění stornopoplatků je možné objednat současně s objednávkou pobytu. Cena za osobu je 275 Kč.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Afrodita s.r.o., IČ 24697966.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK