Budvanská riviéra - Penzion Pod Lozom

Penzion Pod Lozom, Černá Hora, Budvanská riviéra, 15.9.2018, Bez stravy
Penzion Pod Lozom
FM
Termín:
15.9. – 22.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125501017
3 290 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
K dispozici jsou pěkně zařízené dvou až třílůžkové pokoje a čtyř až pětilůžkové apartmány. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, klimatizaci, lednici, fén, žehličku a balkón, většina s výhledem na moře. Apartmány jsou dále vybaveny ještě vlastním kuchyňským koutem a pračkou.
Poloha
Rodinný penzion najdete v centru vyhledávaného letoviska Petrovac na Moru a je složen z několika budov, zahrady a restaurace. Penzion má výhodnou polohu necelých 200 metrů od písčito-oblázkové pláže a dlouhé promenády lemované restauracemi, kavárnami a obchůdky s nejrůznějším sortimentem.
Letovisko
Malebné letovisko patří k těm klidnějším na Budvanské riviéře. Nachází se 9 kilometrů pod Sv. Stefanem a je obklopeno mohutnými horami, které letovisko chrání před nepříznivými klimatickými vlivy z vnitrozemí. V okolí letoviska rostou olivové a borové háje, které dotvářejí malebnost tohoto místa. Petrovac je původně rybářskou osadou, jež vyrůstala při benástké pevnosti - kaštelu Lastva.
Stravování
Ubytování v pokojích nabízíme bez stravy nebo s polopenzí, která je podávána přímo v restauraci penzionu. K cenám bez stravy možnost přikoupení samostatných snídaní (příplatek 1.000,- Kč), oběda (příplatek 1.500,- Kč) nebo večeře (příplatek 1.700,- Kč). Snídaně jsou formou švédských stolů. Oběd a večeře je výběrem ze tří menu - polévka, hlavní jídlo, salát nebo dezert.
Pláž
Více než 600 metrů dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouhých 200 metrů od penzionu. Podél této hlavní městké pláže vede promenáda lemovaná řadou restaurací, občerstvení, obchůdků a stánků s nejrůznějším zbožím. Druhá petrovacká pláž "Lučice" je vzdálena cca 800 metrů od penzionu. Pláž je pokryta převážně hrubším pískem přecházejícím místy v drobné oblázky.
Parkování
je bezplatně zajištěno na vyhrazeném parkovišti, příp. v okolí penzionu.
Výlety
Z místa pobytu Vám můžeme zajistit celou řadu výletů po Černé Hoře (Boka Kotorská, Budva, Skadarské jezero a mnoho dalších…). Aktuální nabídku výletů Vám nabídne náš delegát v místě pobytu.
Doporučení
Ubytování v Petrovaci je vhodné pro všechny věkové generace.
Upozornění
Ceny na osobu jsou platné při plném obsazení pokoje/apartmánu.
/penzion-pod-lozom/
Cena zahrnuje
7x ubytování, využívání klimatizace , Wi-Fi připojení, denní a závěrečný úklid, služby delegáta, parkovací místo, spotřebu všech energií, zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
autobusovou dopravu (možno přikoupit), stravování (snídaně, polopenze, plná penze - možno přikoupit), pobytové taxy - platí se na místě - dospělý 1 EUR/den, dítě 12-18 let 0,50 EUR/den, dítě do 12-ti let zdarma, garance výhledu na moře - příplatek 700,- Kč/pokoj, příp. apartmán/pobyt
Dítě do 3 let
zdarma (bez nároku na lůžko)
Dítě do 12-ti let na 3. lůžku v pokoji
sleva 50% ze základní ceny
Dítě do 12-ti let ZDARMA (v pokoji)
platí při nevyužití akce First Minute
Novomanželská
sleva 5% (sňatek v r. 2018)
Seniorská
sleva 5% (nad 60 let)
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIA SUN, s.r.o., IČ 28292499.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK