Budvanská riviéra - Penzion Pod Lozom

Penzion Pod Lozom, Černá Hora, Budvanská riviéra, 15.9.2018, Bez stravy
Penzion Pod Lozom
FM
Termín:
15.9. – 22.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125501017
3 290 Kč (-0 %)
Ubytování
K dispozici jsou pěkně zařízené dvou až třílůžkové pokoje a čtyř až pětilůžkové apartmány. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, klimatizaci, lednici, fén, žehličku a balkón, většina s výhledem na moře. Apartmány jsou dále vybaveny ještě vlastním kuchyňským koutem a pračkou.
Poloha
Rodinný penzion najdete v centru vyhledávaného letoviska Petrovac na Moru a je složen z několika budov, zahrady a restaurace. Penzion má výhodnou polohu necelých 200 metrů od písčito-oblázkové pláže a dlouhé promenády lemované restauracemi, kavárnami a obchůdky s nejrůznějším sortimentem.
Letovisko
Malebné letovisko patří k těm klidnějším na Budvanské riviéře. Nachází se 9 kilometrů pod Sv. Stefanem a je obklopeno mohutnými horami, které letovisko chrání před nepříznivými klimatickými vlivy z vnitrozemí. V okolí letoviska rostou olivové a borové háje, které dotvářejí malebnost tohoto místa. Petrovac je původně rybářskou osadou, jež vyrůstala při benástké pevnosti - kaštelu Lastva.
Stravování
Ubytování v pokojích nabízíme bez stravy nebo s polopenzí, která je podávána přímo v restauraci penzionu. K cenám bez stravy možnost přikoupení samostatných snídaní (příplatek 1.000,- Kč), oběda (příplatek 1.500,- Kč) nebo večeře (příplatek 1.700,- Kč). Snídaně jsou formou švédských stolů. Oběd a večeře je výběrem ze tří menu - polévka, hlavní jídlo, salát nebo dezert.
Pláž
Více než 600 metrů dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouhých 200 metrů od penzionu. Podél této hlavní městké pláže vede promenáda lemovaná řadou restaurací, občerstvení, obchůdků a stánků s nejrůznějším zbožím. Druhá petrovacká pláž "Lučice" je vzdálena cca 800 metrů od penzionu. Pláž je pokryta převážně hrubším pískem přecházejícím místy v drobné oblázky.
Parkování
je bezplatně zajištěno na vyhrazeném parkovišti, příp. v okolí penzionu.
Výlety
Z místa pobytu Vám můžeme zajistit celou řadu výletů po Černé Hoře (Boka Kotorská, Budva, Skadarské jezero a mnoho dalších…). Aktuální nabídku výletů Vám nabídne náš delegát v místě pobytu.
Doporučení
Ubytování v Petrovaci je vhodné pro všechny věkové generace.
Upozornění
Ceny na osobu jsou platné při plném obsazení pokoje/apartmánu.
/penzion-pod-lozom/
Cena zahrnuje
7x ubytování, využívání klimatizace , Wi-Fi připojení, denní a závěrečný úklid, služby delegáta, parkovací místo, spotřebu všech energií, zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
autobusovou dopravu (možno přikoupit), stravování (snídaně, polopenze, plná penze - možno přikoupit), pobytové taxy - platí se na místě - dospělý 1 EUR/den, dítě 12-18 let 0,50 EUR/den, dítě do 12-ti let zdarma, garance výhledu na moře - příplatek 700,- Kč/pokoj, příp. apartmán/pobyt
Dítě do 3 let
zdarma (bez nároku na lůžko)
Dítě do 12-ti let na 3. lůžku v pokoji
sleva 50% ze základní ceny
Dítě do 12-ti let ZDARMA (v pokoji)
platí při nevyužití akce First Minute
Novomanželská
sleva 5% (sňatek v r. 2018)
Seniorská
sleva 5% (nad 60 let)
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIA SUN, s.r.o., IČ 28292499.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK