O nás

O nás

Vítejte na stránkách www.ostrovy365.cz.


Kdo není na internetu ten neexistuje, to je současné motto, které "bohužel" funguje. Abychom se i my zviditelnily, založily jsme tento web, který tvoříme a spravujeme pro Vás, návštěvníky/zájemce o dovolenou či krátký výlet za odpočinkem nebo poznáním. Jsme dvě dlouholeté kamarádky, které spolu na začátku devadesátých let začaly pracovat v cestovním ruchu. Pak jsme se na delší dobu rozešly do různých cestovních kanceláří, abychom se zase  v roce 2013 sešly a spolupráci obnovily.

Cestovní agentura Jitka Černá  
Po 20 letech práce v cestovní kanceláři, jsem se rozhodla založit si vlastní cestovní agenturu. Původně jsem plánovala odchod do důchodu, ale práce v cestovce je stále mým největším koníčkem, proto si myslím, že Vám, zájemcům o dobrou dovolenou  mohu pomoci se správným výběrem zájezdu, návrhem individuálních cest či zajištěním letenek. Budu se těšit také na setkání s Vámi, kteří dáváte přednost osobnímu kontaktu před výběrem z internetu. V nabídce tohoto webu najdete zájezdy cca 250 cestovních kanceláří, s výběrem skutečně toho pravého pro Vás Vám ráda pomohu.

 

Koncept Praha  - Berlín, Renata Jankovcová
V květnu 2014 jsem se připojila ke kolegyni, využívám společně webové strány www.ostrovy365.cz. 
Moje profesní historie je dlouhá. Startovala již v roce 1990 a v průběhu let jsem pracovala jako product manažerka v cestovní kanceláři a poté několik let jako ředitelka cestovní kanceláře. Během času jsem se osamostatnila a jako agentura Koncept Praha - Berlín jsem si vybudovala rozsáhlou klientelu. Mojí specializací jsou mimo jiné jazykové kurzy v Anglii i Německu jak pro indiviuály, tak pro skupiny a školy.