Jak vyhledat zájezd

Objednávka zájezdu

Jak vyhledat zájezd?

Počet zobrazených zájezdů můžete omezit výběrem řady kritérií, např. destinací (místem pobytu), kategorií (úrovní ubytování dle počtu hvězdiček) či způsobem dopravy. Zájezdy lze také řadit podle ceny.

Pokud využijete fulltextový vyhledávač, zadaný text bude vyhledán z popisu zájezdů.

Jak zobrazit detail zájezdu?

Podrobné informace o zájezdu zobrazíte kliknutím na jeho název nebo fotografii v seznamu zájezdů. V detailu naleznete podrobný popis zájezdu, ubytování, případně program zájezdu.

Jak objednat zájezd?

Pod základním popisem zájezdu klikněte na "Termíny" (pokud je více než jeden termín v nabídce), vyberte požadovaný termín tlačíkem "Vybrat" a kliknutím na tlačítko "Objednat" se zobrazí stránka s nezávaznou objednávkou. V případě, že se v nabídce zobrazí pouze jeden termín zájezdu klikněte na tlačítko "Ceník a objednávka", zobrazí se nezávazná objednávka zájezdu. Zadejte požadované informace a odešlete objednávku kliknutím na tlačítko "Odeslat objednávku".

 Jaký bude další postup?

  1. V nejkratší možné době Vás bude kontaktovat pracovník cestovní agentury.
  2. Bude ověřena dostupnost vybraného zájezdu a v případě, že zájezd bude volný bude ihned pro Vás rezervován. Pokud nebude požadovaný zájezd k dispozici, bude Vám nabídnut jiný, odpovídající Vašim požadavkům.
  3. Následně s Vámi praconík cestovní agentury domluví způsob předání a podpisu cestovní smlouvy (osobně, e-mailem), případně dalších potřebných dokumentů.
  4. Cestovní smlouvu si zkontrolujete a podepíšete. Zaplatíte uvedenou zálohu (v hotovosti nebo bankovním převodem) a podepsanou cestovní smlouvu (v případě, že byla celá objednávka realizována elektronicky) zašlete zpět do cestovní agentury spolu s potvrzením o úhradě zálohy. 
  5. Zpětně Vám cestovní agentura potvrdí přijetí podepsané cestovní smlouvy i zálohy na zájezd.
  6. Informace k odjezdu/odletu vám budou zaslány (nebo si je můžete vyzvednou osobně) nejpozději do 3 dnů před termín odjezdu/odletu.