Ostrov Korsika

Korsika - pobytově poznávací

 

 

Korsika,

čtvrtý největší ostrov ve Středomoří, který od dob nejznámějšího rodáka Napoleona Bonaparte správně patří ke Francii. Ovšem každý, který tento čarokrásný, rozeklaný a neuvěřitelně různorodý a voňavý ostrov navštívil, potvrdí, že je především svůj. Hrdí a svobodní Korsičané jsou nedůvěřiví, ale kdo je nezklame, ten zjistí, jak jsou to pohostinní a zajímaví lidé, právem pyšni na svoji krajinu, tradice i kulinářské i řemeslnné dovednosti. Korsika padne tomu, kdo miluje volnost a romantiku, ale i nejrůznější aktivní dovolenou, jak v horách i u moře.

Korsika je jeden obrovský přírodní ráj, který je možné navštívit v každou roční dobu, jen je dobré, nemít hluboko do kapsy. Nejlevnější spojení na ostrov je trajekty, pro našince především z Itálie. Přímé letecké spoje jsou utopií, včetně charterových letů, možné je využít pravidelných linek přes Francii, nebo kombinaci nízkorozpočtových letů a trajektů.

 

Cestovní kancelář Ivy Bártové nabízí zajištění pobytů na Korsice jak individuálům, tak skupinám. Napište nám nebo zavolejte, připravíme Vám program na míru, podle Vašeho přání i s cenovou kalkulací.

 

Kontaktujte nás na e-mail: info@ostrovy365.cz nebo na tel. 728800332